Naar de inhoud
FC 27-spelers

Everton

Alle 28 Everton-kaarten in EA FC 27 Ultimate Team.

Kaarten28
Hoogste rating86Garner
Duurste226.000Garner

Scoutingrapport

Op basis van de kaarten van dit seizoen

Everton heeft 27 FC 27 Ultimate Team-kaarten, waarvan er twee 85 of hoger zijn. De hoogste is James Garner met 86 als RB in de Ultimate Scream-versie, gevolgd door Jordan Pickford met 85 als GK in Gold.

Bijna alle kaarten komen uit de Premier League (24) en 14 zijn Engels, dus chemistry met Everton, de competitie of de nationaliteit is makkelijk te bouwen. Achterin staan Pickford, Tarkowski 80 en Branthwaite 79. Op het middenveld zijn Ndiaye 82 en Garner 82 CDM sterke opties.

Handig als je een Everton-, Premier League- of Engelse selectie bouwt en een solide basis van Gold-kaarten zoekt, met Garner en Pickford als uitschieters.

Beste XI

De hoogst gewaardeerde kaart van Everton op elke plek van een 4-3-3, één per voetballer

Goedkoopste per rating

De laagste vermelde prijs per rating onder de 28 hoogst gewaardeerde kaarten
  1. 86
    Garner 86 Ultimate Scream RB FC 27 card
    86RB
    Garner89.500
  2. 85
    Pickford 85 Gold GK FC 27 card
    85GK
    Pickford3.000
  3. 82
    Grealish 82 Gold LM FC 27 card
    82LM
    Grealish700
  4. 81
    Dewsbury-Hall 81 Gold CAM FC 27 card
    81CAM
    Dewsbury-Hall800
  5. 80
    Tarkowski 80 Gold CB FC 27 card
    80CB
    Tarkowski1.500
  6. 79
    Nørgaard 79 Gold CDM FC 27 card
    79CDM
    Nørgaard750
  7. 78
    Johnson 78 Gold RW FC 27 card
    78RW
    Johnson650
  8. 77
    Hackney 77 Gold CM FC 27 card
    77CM
    Hackney2.100
  9. 76
    Barry 76 Gold ST FC 27 card
    76ST
    Barry850
  10. 75
    Alcaraz 75 Gold CAM FC 27 card
    75CAM
    Alcaraz950

Hoogst gewaardeerd

de beste Everton-kaarten op dit moment

Het dure eind

de hoogste live prijzen in deze club
Garner 86 Ultimate Scream RB FC 27 card
86RB
86RBGarnerUltimate Scream83PAC72SHO86PAS82DRI85DEF81PHY
226.000
Garner 86 Ultimate Scream RB FC 27 card
86RB
86RBGarnerUltimate Scream83PAC72SHO86PAS82DRI85DEF81PHY
89.500
Keane 76 Gold CB FC 27 card
76CB
76CBKeaneGoud42PAC58SHO62PAS59DRI77DEF76PHY
3.800
Maitland-Niles 77 Gold RB FC 27 card
77RB
77RBMaitland-NilesGoud79PAC65SHO74PAS76DRI72DEF74PHY
3.400
Pickford 85 Gold GK FC 27 card
85GK
85GKPickfordGoud84PAC80SHO89PAS87DRI57DEF82PHY
3.000
O'Brien 76 Gold RB FC 27 card
76RB
76RBO'BrienGoud75PAC50SHO67PAS62DRI76DEF80PHY
2.600
Mykolenko 77 Gold LB FC 27 card
77LB
77LBMykolenkoGoud73PAC55SHO70PAS71DRI75DEF72PHY
2.100
Hackney 77 Gold CM FC 27 card
77CM
77CMHackneyGoud67PAC68SHO74PAS77DRI70DEF74PHY
2.100

Vragen over Everton

Wie zijn de beste Everton-spelers in FC 27?
James Garner is de best beoordeelde met 86 als RB (Ultimate Scream), gevolgd door Jordan Pickford met 85 als GK en Iliman Ndiaye met 82 als LM.
Hoeveel Everton-kaarten zijn er in FC 27?
Er zijn 27 Everton-kaarten in FC 27 Ultimate Team, waaronder 15 Gold, 3 Gold Rare en 1 Ultimate Scream.
Wie is de beste Everton-keeper in FC 27?
Jordan Pickford is de beste keeper met een rating van 85 als GK in de Gold-versie.