Naar de inhoud
FC 27-spelers

KC Current

Alle 33 KC Current-kaarten in EA FC 27 Ultimate Team.

Kaarten33
Hoogste rating90Chawinga
Duurste403.000Debinha

Scoutingrapport

Op basis van de kaarten van dit seizoen

Deze pagina toont alle 30 FC 27 Ultimate Team-kaarten van KC Current, waarvan er 7 een rating van 85 of hoger hebben. De sterkste kaarten zijn Temwa Chawinga met 90 LM, als Team of the Week en FUT Champions, en Debinha met 88 CAM.

Voor chemistry draai je rond de National Women's Soccer League en de United States, want 22 van de 30 kaarten komen daar vandaan. Voorin heb je Chawinga op LM en Debinha op CAM, met Lorena (85 GK) en Kayla Sharples (80 CB) als anker achterin. Veel top-kaarten hebben Rapid, Trickster en Relentless als PlayStyles+.

Kijk hier als je een KC Current-, NWSL- of Amerikaanse selectie bouwt en wilt zien welke kaarten per positie het sterkst zijn.

Beste XI

De hoogst gewaardeerde kaart van KC Current op elke plek van een 4-3-3, één per voetballer

Goedkoopste per rating

De laagste vermelde prijs per rating onder de 33 hoogst gewaardeerde kaarten
  1. 90
    Chawinga 90 Team of the Week LM FC 27 card
    90LM
    Chawinga263.000
  2. 89
    Chawinga 89 Gold LM FC 27 card
    89LM
    Chawinga22.250
  3. 88
    Debinha 88 Team of the Week CAM FC 27 card
    88CAM
    Debinha293.000
  4. 87
    Debinha 87 Gold CAM FC 27 card
    87CAM
    Debinha7.300
  5. 85
    Lorena 85 Gold GK FC 27 card
    85GK
    Lorena2.700
  6. 83
    LaBonta 83 Gold CM FC 27 card
    83CM
    LaBonta700
  7. 82
    Bethune 82 Gold CAM FC 27 card
    82CAM
    Bethune700
  8. 80
    DiBernardo 80 Gold CM FC 27 card
    80CM
    DiBernardo650
  9. 79
    Rodriguez 79 Gold LB FC 27 card
    79LB
    Rodriguez1.100
  10. 78
    Ball 78 Gold CB FC 27 card
    78CB
    Ball1.000

Hoogst gewaardeerd

de beste KC Current-kaarten op dit moment

Het dure eind

de hoogste live prijzen in deze club
Debinha 88 Team of the Week CAM FC 27 card
88CAM
88CAMDebinhaTeam of the Week86PAC81SHO86PAS90DRI48DEF62PHY
403.000
Chawinga 90 Team of the Week LM FC 27 card
90LM
90LMChawingaTeam of the Week92PAC84SHO83PAS87DRI48DEF86PHY
357.000
Debinha 88 Team of the Week CAM FC 27 card
88CAM
88CAMDebinhaTeam of the Week86PAC81SHO86PAS90DRI48DEF62PHY
293.000
Chawinga 90 Team of the Week LM FC 27 card
90LM
90LMChawingaTeam of the Week92PAC84SHO83PAS87DRI48DEF86PHY
263.000
Chawinga 89 Gold LM FC 27 card
89LM
89LMChawingaGoud91PAC83SHO81PAS86DRI46DEF84PHY
22.250
Debinha 87 Gold CAM FC 27 card
87CAM
87CAMDebinhaGoud85PAC79SHO85PAS89DRI46DEF57PHY
7.300
Lorena 85 Gold GK FC 27 card
85GK
85GKLorenaGoud80PAC84SHO78PAS86DRI29DEF84PHY
2.700
Cook 77 Gold CB FC 27 card
77CB
77CBCookGoud36PAC44SHO62PAS60DRI80DEF75PHY
1.300

Vragen over KC Current

Wie is de beste KC Current-speler in FC 27?
Temwa Chawinga, met een 90 LM Team of the Week- en FUT Champions-kaart. Daarna volgt Debinha met 88 CAM.
Hoeveel KC Current-kaarten zijn er in FC 27?
Er zijn 30 kaarten, waarvan 7 met een rating van 85 of hoger.
Wie is de beste keeper van KC Current in FC 27?
Lorena is de beste keeper met een Gold-kaart van 85 GK.