Naar de inhoud
FC 27-spelers

Juventus (Vrouwen)

Alle 26 Juventus (Vrouwen)-kaarten in EA FC 27 Ultimate Team.

Kaarten26
Hoogste rating83Alba Redondo
Duurste5.700Noordman

Scoutingrapport

Op basis van de kaarten van dit seizoen

Deze pagina toont alle 26 FC 27 Ultimate Team-kaarten van Juventus. De hoogst gewaardeerde is Alba Redondo met een 83 als ST in Gold, gevolgd door Barbara Bonansea (82 LM) en Cecilia Salvai (81 CB). Zo zie je snel welke spelers je voor je Juventus-selectie kunt gebruiken.

Je kunt de Juventus-kaarten goed combineren met andere spelers uit dezelfde club voor chemistry. Het aanbod is sterk in de aanval en het middenveld, met Redondo als ST en Bonansea als LM. Achterin is Salvai de beste CB, en in de doelman-rol is Daniëlle de Jong de sterkste optie met een 71 in Silver.

Deze pagina is vooral nuttig voor wie een Juventus-, Serie A- of Italiaanse selectie wil bouwen in FC 27 Ultimate Team.

Beste XI

De hoogst gewaardeerde kaart van Juventus (Vrouwen) op elke plek van een 4-3-3, één per voetballer

Goedkoopste per rating

De laagste vermelde prijs per rating onder de 26 hoogst gewaardeerde kaarten
  1. 83
    Alba Redondo 83 Gold ST FC 27 card
    83ST
    Alba Redondo700
  2. 82
    Bonansea 82 Gold LM FC 27 card
    82LM
    Bonansea4.600
  3. 81
    Salvai 81 Gold CB FC 27 card
    81CB
    Salvai950
  4. 80
    Amaiur Sarriegi 80 Gold ST FC 27 card
    80ST
    Amaiur Sarriegi900
  5. 79
    Lenzini 79 Gold CB FC 27 card
    79CB
    Lenzini1.200
  6. 78
    Serturini 78 Gold LW FC 27 card
    78LW
    Serturini850
  7. 76
    Khelifi 76 Gold CM FC 27 card
    76CM
    Khelifi750
  8. 75
    Chiba 75 Gold ST FC 27 card
    75ST
    Chiba950
  9. 73
    Noordman 73 Silver CM FC 27 card
    73CM
    Noordman5.700
  10. 72
    Ana Capeta 72 Silver ST FC 27 card
    72ST
    Ana Capeta1.000

Hoogst gewaardeerd

de beste Juventus (Vrouwen)-kaarten op dit moment

Het dure eind

de hoogste live prijzen in deze club
Noordman 73 Silver CM FC 27 card
73CM
73CMNoordmanZilver71PAC66SHO72PAS71DRI68DEF66PHY
5.700
Bonansea 82 Gold LM FC 27 card
82LM
82LMBonanseaGoud79PAC81SHO77PAS82DRI38DEF74PHY
4.600
Schatzer 69 Silver CM FC 27 card
69CM
69CMSchatzerZilver67PAC67SHO72PAS69DRI65DEF63PHY
1.700
Brighton 68 Silver CM FC 27 card
68CM
68CMBrightonZilver68PAC62SHO58PAS70DRI62DEF66PHY
1.600
D'Auria 70 Silver CB FC 27 card
70CB
70CBD'AuriaZilver59PAC28SHO46PAS53DRI73DEF63PHY
1.600
Pavan 67 Silver CM FC 27 card
67CM
67CMPavanZilver71PAC60SHO66PAS68DRI51DEF59PHY
1.500
Rosucci 79 Gold CB FC 27 card
79CB
79CBRosucciGoud71PAC68SHO79PAS78DRI80DEF76PHY
1.300
Sylla 71 Silver CB FC 27 card
71CB
71CBSyllaZilver55PAC37SHO55PAS59DRI72DEF73PHY
1.200

Vragen over Juventus (Vrouwen)

Welke Juventus-spelers zijn het beste in FC 27 Ultimate Team?
De best beoordeelde Juventus-kaart is Alba Redondo met een 83 als ST in Gold. Daarna volgen Barbara Bonansea (82 LM) en Cecilia Salvai (81 CB).
Hoeveel Juventus-kaarten zijn er in FC 27 Ultimate Team?
Er zijn 26 FC 27 Ultimate Team-kaarten van Juventus op deze pagina, verdeeld over Silver, Gold, Bronze en Bronze Rare.
Wat is de beste Juventus-doelman in FC 27?
De beste Juventus-doelman is Daniëlle de Jong met een 71 GK in Silver.