Naar de inhoud
FC 27-spelers

Birmingham City (Vrouwen)

Alle 22 Birmingham City (Vrouwen)-kaarten in EA FC 27 Ultimate Team.

Kaarten22
Hoogste rating81Turner
Duurste3.900Levasseur
Topkaart
Turner 81 Gold CB FC 27 card
1.300

Beste XI

De hoogst gewaardeerde kaart van Birmingham City (Vrouwen) op elke plek van een 4-3-3, één per voetballer

Goedkoopste per rating

De laagste vermelde prijs per rating onder de 22 hoogst gewaardeerde kaarten
  1. 81
    Turner 81 Gold CB FC 27 card
    81CB
    Turner1.300
  2. 76
    Levasseur 76 Gold RB FC 27 card
    76RB
    Levasseur3.900
  3. 74
    Sarri 74 Silver LM FC 27 card
    74LM
    Sarri1.400
  4. 73
    Effa Effa 73 Silver ST FC 27 card
    73ST
    Effa Effa1.400
  5. 72
    Crosthwaite 72 Silver ST FC 27 card
    72ST
    Crosthwaite1.400
  6. 71
    Holloway 71 Silver LB FC 27 card
    71LB
    Holloway1.400
  7. 70
    Miyagawa 70 Silver CDM FC 27 card
    70CDM
    Miyagawa1.500
  8. 68
    Cornet 68 Silver CM FC 27 card
    68CM
    Cornet1.500
  9. 65
    Cooke 65 Silver CB FC 27 card
    65CB
    Cooke1.400
  10. 64
    Startup 64 Bronze GK FC 27 card
    64GK
    Startup200

Hoogst gewaardeerd

de beste Birmingham City (Vrouwen)-kaarten op dit moment

Het dure eind

de hoogste live prijzen in deze club
Levasseur 76 Gold RB FC 27 card
76RB
76RBLevasseurGoud77PAC64SHO65PAS72DRI73DEF80PHY
3.900
Rastocle 73 Silver CB FC 27 card
73CB
73CBRastocleZilver57PAC39SHO58PAS63DRI75DEF68PHY
1.600
Naalsund 73 Silver CDM FC 27 card
73CDM
73CDMNaalsundZilver50PAC59SHO67PAS72DRI69DEF69PHY
1.600
Cornet 68 Silver CM FC 27 card
68CM
68CMCornetZilver63PAC62SHO64PAS70DRI56DEF62PHY
1.500
Thomas 72 Silver GK FC 27 card
72GK
72GKThomasZilver73PAC74SHO67PAS70DRI25DEF66PHY
1.500
McKenna 68 Silver RB FC 27 card
68RB
68RBMcKennaZilver64PAC35SHO55PAS59DRI68DEF55PHY
1.500
Herron 71 Silver CB FC 27 card
71CB
71CBHerronZilver59PAC26SHO48PAS61DRI75DEF63PHY
1.500
Leidhammar 71 Silver CAM FC 27 card
71CAM
71CAMLeidhammarZilver70PAC68SHO63PAS70DRI38DEF60PHY
1.500